KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15617186
nr 1561 7186
Walther Marin, kustlandskap. Signerad. Olja på duk, 60x89 cm, yttermått inklusive ram: 81x113 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 4 september 2023
kl 19:35:20
300 kr
350 kr
400 kr